Twój koszyk jest pusty.


Hadaki & Someart

→ 24.05.2024. Start 19:00
← Do 08.06.2024.
24 maja rozpoczyna się Poznań Art Week i stajemy się jego częścią.
HADAKI & SOMEART
___
Zaprezentujemy prace które powstają na codzień w naszej przestrzeni przy ul. Garbary 50.
Hadaki i Someart wspolnie pracują w jednej przestrzeni od 10 lat. Pomimo że ich prace różni wszystko, to jednak energia splątania kwantowego jest tak silna że jest to już ich 3 pracownia w ciągu tych lat. Podczas wystawy zaprezentują swoją „Nieskończoność” w ich pracach.
___
___
Hadaki to małe studio ceramiczne zlokalizowane w Poznaniu. Ceramika Hadaki to głównie naczynia użytkowe, zaprojektowane z myślą o tych, którzy pragną mieć w swoim najbliższym otoczeniu przedmioty niebanalne i przyjazne. Wszystkie prace wykonywane są ręcznie, od prostych, surowych form, po organiczne kształty i kolorowe naczynia. Główne założenia to prostota i zbliżenie do natury.
Someart mieszka i pracuje w Poznaniu. Po ukończeniu studiów rozpoczął własną, artystyczną przygodę. Dużo uwagi poświęca szeroko pojętemu malarstwu, plakatowaniu i fotografii analogowej. Jego główną inspiracją to m-teoria i wielowymiarowa natura wszechświata. Te zainteresowania są bardzo widoczne w jego pracach. Drugim, długofalowym projektem streetartowym jest „Friendly Faces”. Oznacza to wiele vlakatów i vlepek w przestrzeni miejskiej. Projekt znany jest również jako uliczne logo artysty „I AM SOMEART”. Kurator licznych wystaw promujących ilustracje oraz urban art, prowadzący Galerie Zacnie w Poznaniu oraz wykładowca uczelniany.
___
Wystawę klasycznie otwieramy wernisażem przy winku i zacnej atmosferze towarzyskiej. Zapraszamy do wspólnego spędzenia z nami tego wieczoru. W dzień wernisażu będziemy na Was czekać od 19:00 do 22:00, po czym zamykamy wrota i do oglądania wystawy zapraszać Was będziemy w dniach wtorek - sobota w godz. 12:00 - 18:00). Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.galeriazacnie.pl
Patronat: @poznanartweek
Do zobaczenia na wernisażu!
Galeria Zacnie