Twój koszyk jest pusty.

KINGA OFFERT
IT'S ONLY A GAME

→ 04.10.2019. Start 19:00
← Do 19.11.2019.
Wykorzystuję Instagram jako platformę do publikowania swoich prac. Korzystając z niego na co dzień przeglądam zawarte w nim treści czasami w sposób zbyt kompulsywny. Wnikliwa obserwacja tego narzędzia zainspirowała mnie do stworzenia cyklu ilustracji pt. It’s only a game.
.
Obserwując instagramowe profile topowych influenserów zobaczyłam wielu szczęśliwych ludzi. Radosne i słodkie dzieci, uśmiechnięte twarze wypoczętych matek i ojców, modne wnętrza, cudowne zachody słońca z najdalszych zakątków świata. Moim pierwszym skojarzeniem była analogia do kolorowej prasy lub reklamy. Kolejnym to, że u mnie prawie nigdy tak to nie wygląda. Zastanowiło mnie co może znajdować się poza tym pikselowym kadrem?
Wychodząc poza ten umowny kwadrat, dorysowałam swoją własną wersję wydarzeń. Ilustracje, które w efekcie powstały to historie różne. Czasem smutne, czasem wesołe, inne wzruszające, brzydkie lub po prostu zwykłe. Jako inspiracje posłużyły moje własne przeżycia lub doświadczenia znajomych i bliskich.
Może Wy też znajdziecie poza kwadratem fragment swojego story.
.

Podczas trwania wernisażu zagrają:

naked relaxing & Hubert Grupa