Twój koszyk jest pusty.

Malwina Mosiejczuk
WEIRD STUFF

→ 03.03.2023. Start 19:00
← Do 19.04.2023.
Malwina Mosiejczuk o wystawie:
„Weird stuff” to druga indywidualna wystawa Malwiny. Tworzy ją zbiór prac z ostatnich 2 lat. Prezentowaną kolekcję charakteryzuje graficzny styl i żywa, cukierkowa kolorystyka. Tematykę głównie łączy zamiłowanie do anatomii i fantastyki. Źródeł inspiracji można szukać zarówno w filmach Carpentera czy Cronenberga, starych kreskówkach jak i na wystawie sexshopu.  Autorka przede wszystkim chce by jej prace wywoływały emocje – bawiły lub brzydziły widza.
___

Malwina Mosiejczuk - Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, magisterka sztuki. Fascynuje ją zarówno wszystko co kiczowate jak i brutalne oraz ociekające krwią. Największą inspiracją jest dla niej anatomia. Jej prace charakteryzuje wyraźny, graficzny styl, komiksowa kreska i żywe kolory. Ludzkie ciało interesuje ją również w formie kanwy, więc na co dzień można ją spotkać w Kobra Tattoo.

IG: www.instagram.com/_mosiejczuk_/

FB: https://www.facebook.com/mosiejczuk.tattoo

___

Wystawę można oglądać do 19.04.2023 r. w godzinach otwarcia Galerii Zacnie (wtorki i środy 12 - 18). W pozostałe dni zachęcamy do umówienia się indywidualnie.