Twój koszyk jest pusty.

KINGA OFFERT

Kinga Offert – ilustratorka i projektantka, autorka ilustracji reklamowych, prasowych, plakatów, murali, krótkich animacji, ilustracji na tkaninach. Jej ilustracje cechuje humor i autentyzm. Inspiracją są podpatrzone sceny np. miejskie, a ostatnio także świat mediów społecznościowych. 

Tak powstał jej cykl wystawienniczy pt. It’s only a game, który stanowi autorski komentarz do rzeczywistości on-off. Ponad to prowadzi na instagramie profil kingaoffert_digital, na którym przedstawia siebie jako zdygitalizowaną postać żyjącą w świecie cyfrowym.

Ilustratorka jest laureatką wielu uznanych konkursów, m.in: I Nagrody Projektantów czy Cover awArts 2016 (okładka płytowa dla How Dare you Alexis). Dwukrotnie nagrodzona  w konkursie Polish Graphic Design Awards (ilustracja reklamowa dla Browaru Minister oraz Seria plakatów do gry Golfclub-Wasteland). Oprócz realizacji autorskich Kinga ma na swoim koncie również współpracę z markami, takimi jak np. Facebook, Zalando, T-mobile. Współpracowała również z instytucjami kultury, między innymi z Narodowym Instytutem Dziedzictwa, w ramach projektu polsko-czeska "Ściana kultury”. Na zaproszenie Ambasady Niemiec zaprojektowała Figurę jubileuszowego „Buddy Bear” z okazji jubileuszu 30 lecia polsko-niemieckiego Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.

kingaoffert.pl