Twój koszyk jest pusty.

Joanna Suska
CHILL MORNING IN FRONT OF THE LIGHT STORE

→ 21.06.2023. Start 19:00
← Do 18.08.2023.
21 czerwca w 2006 roku został przyjęty jako Światowy Dzień Deskorolki. Z tej okazji zapraszamy do Galerii Zacnie na wspólne świętowanie tego dnia, w trakcie którego odbędzie się wernisaż ilustracji stworzonych przez artystkę ściśle związaną z deskorolką.
___
JOANA SUS
CHILL MORNING IN FRONT OF THE LIGHT STORE
___
“Chill Morning in Front of the Light Store” to zbiór animowanych ilustracji Joany Sus zainspirowanych jej codziennością – codziennością skejta. Prace powstały podczas licznych skate tripów w Polsce i za granicą. Tytuł wystawy nawiązuje do serii zdjęć publikowanych na instagramowym kanale Quartersnacks, przedstawiających przypadkowe scenki z życia deskorolkowców. Częścią ekspozycji w Galerii Zacnie są także inne serie ilustracji i animacje, których źródłem jest pasja autorki do jazdy na desce. Technologia AR (ang. augmented reality – rozszerzona rzeczywistość) pozwala widzom wprawić w ruch/ożywić statyczne kompozycje.
___
www: https://joanasus.com
IG: https://www.instagram.com/joana_sus/
___
Joana Sus (Joanna Suska) jest absolwentką poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego i sinologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Jako ilustratorka i specjalistka w dziedzinie animacji współpracuje z markami sportowymi i lifestylowymi z całego świata, pomagając klientom w budowaniu unikatowej komunikacji wizualnej. Współtworzy markę papierniczą Suska & Kabsch.
___
Jak obejrzeć wystawę
1. Zeskanuj kod QR i zainstaluj darmową apkę ArtiVive
2. Skieruj telefon na wybraną pracę
3. Odkrywaj ukryte w pracach animacje
___
Wystawę klasycznie otwieramy wernisażem przy winku i zacnej atmosferze towarzyskiej. Zapraszamy do wspólnego spędzenia z nami tego wieczoru. W dzień wernisażu będziemy na Was czekać od 19:00 do 22:00, po czym zamykamy wrota i do oglądania wystawy zapraszać Was będziemy w standardowych godzinach otwarcia Galerii Zacnie (wtorki i środy w godz. 12:00 - 18:00). W pozostałe dni zachęcamy do umówienia się indywidualnie. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.galeriazacnie.pl.Będziemy informować Was na FB i IG kiedy prace Joany będą już dostępne do kupienia przez nasz sklep www.
___
Kurator wystawy: Someart
Patronat: Mini ramp, Vans skateboarding